Hakkımızda

Epig Mimarlık Hakkında

Şirket profili :

1982 yılından beri Epig Mimarlık olarak Ege bölgesi ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yılların tecrübesini çağdaş donanımımız ve eğitimli, alanında uzman kadromuzla birleştirerek her türlü Mimarlık alanındaki çalışmalarınızı projelendirip profesyonel çözümler oluşturmaktayız. Arge ve TKY yatırımlarımızla iş verimliliğimizi ve kalitesini sürekli yüksekte tutmaktayız.

Vizyonumuz :

Sektöründe liderliği hedefleyen, aydınlık geçmişini, tecrübesi ve kültürel değerleri ile birleştiren ve azimle geleceğe taşıyan gerçek, yaşayan bir marka olma özelliğini daima bir adım ileriye taşımak; uluslararası standartlarda onurlu işler yapmak temel hedeflerimizdir. Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı katma değer ve toplumsal katkılarıyla örnek ve önder olmak.

Misyonumuz :

Ortak çabanın ürünü olan Epig Mimarlık’ın temel var oluş nedeni; saygın, dürüst ve öncü yapısı ile müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet standardı yaratarak, mimarlıkta sorun değil çözüm üretme mantığı ile sürdürülebilir bir marka değeri ortaya koymaktır. Yönetim kalitesini geliştirerek değer yaratmaktır.

Resmi Bilgilerimiz :

Epig Mimarlık Mühendislik Ticaret ve Turizm Limited Şirketi.
Adresimizi : İslam kerimov Cad. No:18 Martı Tower Bayraklı/İZMİR
Tel : 0232 462 0402
V.D.: Karşıyaka Vergi Dairesi
V.No: 336 000 8891